Polecane publikacje

Wirtualne wystawy

Statystyki

Tt 2:3-5 - 10:43

starsze kobiety winny być w zewnętrznym ułożeniu jak najskromniejsze, winny unikać plotek i oszczerstw, nie upijać się winem, a uczyć innych dobrego.

1 Kor 14,34-35 - 22:14

Kobiety mają na tych zgromadzeniach milczeć; nie dozwala się im bowiem mówić, lecz mają być poddane, jak to Prawo nakazuje. A jeśli pragną się czego nauczyć, niech zapytają w domu swoich mężów! (...)

łęcina - 18:53

młody powiem krótko.wymiar pracy 8h,minimalna krajowa,umowa o pracę,pakiet socjalny...

SRAKI CZAN - 12:06

EPICKA PRZYGODA, trzech rycerzy, ELF, KRASNOLUD i CZŁOWIEK, wyruszą do labiryntu DAŁNA, aby zabić cyklopa smoka czarnoksiężnika, który jest DUCHEM DUPY!

strapon - 22:14

NIE RUSZAĆ SIĘ SKURWENSYNY! Oto moje żądania, milion dolarów w różnych walutach, głównie w złotówkach. I trzy stolce. Od każdego po jednym. Z tym że od ciebie dwa, a od ciebie zero bo jesteś gruba.

Negroid - 20:10

Jak chodziłem do podstawówki,to był tam taki Paweł,i ja jechałem na rowerze,i go spotkałem,i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody,i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.


Panel Logowania

rejestracja

Newsletter

Aby otrzymywać nowe informacje zapisz się do newslettera.

Forum Dyskusyjne

  • Brak postów do publikacji.
Portal Podkarpackiej Biblioteki Cyfrowej powstał w ramach realizacji projektu „Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013 oraz z budżetu Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Nowy portal PBC pełni funkcje informacyjne i komunikacyjne oraz stanowi repozytorium obiektów cyfrowych
przechowywanych w postaci elektronicznych kopii książek, czasopism i innych dokumentów.
Serwis tworzony przez konsorcjum PBC
Ten serwis działa dzięki oprogramowaniu dLibra 5.8.0